top of page
Projekt bez nazwy - 2024-03-26T140439.796.jpg

Tarcze brukarskie diamentowe

Inne kategorie:

Do obróbki kruchych materiałów, powszechnie wykorzystywanych w branży budowlanej m.in. do układania warstwy ścieralnej zewnętrznej nawierzchni, należy stosować narzędzia o odpowiednich parametrach technicznych. Doskonałym wyborem będą tarcze brukarskie Zenesis prezentowane w tej kategorii. Nadają się do precyzyjnego i efektywnego cięcia zarówno kostki brukowej, jak i betonu. Dodatkowym atutem jest obecność rozwiązań stanowiących udogodnienie dla użytkownika i przekładających się na lepszą wydajność diamentowego narzędzia. W tej kategorii można wyróżnić przede wszystkim specjalny dysk chłodzący zapobiegający przegrzaniu.

 

Narzędzia do cięcia betonu - tarcze diamentowe

 

W sprzedaży dostępnych jest kilka modeli przeznaczonych do cięcia materiałów brukarskich na sucho. W efekcie można wybrać diamentowe tarcze do betonu, które sprawdzą się również do obróbki cegły i kostki brukowej oraz będą cechować się niezawodnym działaniem. Warto przy tym zwrócić uwagę na detale techniczne, które można znaleźć w opisie każdego produktu i sprawdzić średnicę taką jak: 230 mm lub 350 mm, wysokość segmentu, grubość, rodzaj dysku oraz inne parametry. Umożliwi to wybór rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się do prac związanych z obróbką twardych materiałów.

Jedną z zalet narzędzi Zenesis jest solidna konstrukcja uwzględniająca przemyślane rozmieszczenie segmentów. Sprawia to, że diamentowe tarcze do kostki brukowej i betonu bez zarzutu spełniają swoją funkcję oraz radzą sobie nawet z twardymi materiałami brukarskimi.

 

Obróbka betonu i kostki brukowej z narzędziami Zenesis

 

Dostępne w naszym sklepie online artykuły cechują się tolerancją na szybkie obroty, dzięki czemu można je wykorzystywać do precyzyjnego cięcia. Piły i tarcze diamentowe do betonu i kostki brukowej to narzędzia, które będą stanowić nieocenioną pomoc w zakładach brukarskich, kamieniarskich i nie tylko. Zapraszamy do sprawdzenia specyfikacji modeli przeznaczonych do profesjonalnej obróbki materiałów budowlanych. W przypadku pojawienia się pytań na temat artykułów Zenesis prosimy o kontakt telefoniczny. Zapewnimy niezbędne wsparcie, by nasi klienci mogli wybrać odpowiednią tarczę diamentową do betonu i kostki brukowej.

bottom of page