top of page

Tarcze diamentowe
do obróbki ręcznej granitu

Inne kategorie:

Prezentujemy bogaty wybór artykułów, które doskonale sprawdzą się do pracy ze szczególnie twardymi materiałami. W tej kategorii dostępne są tarcze do granitu 66 mm - 230 mm w kilku odsłonach. Najpopularniejsze warianty diamentowych narzędzi to: 125 mm oraz 230 mm z flanszą z mocowaniem m14 lub otworem 22,2 mm. Poszczególne egzemplarze wyposażone są w udogodnienia podnoszące komfort pracy oraz efektywność ręcznej obróbki i cięcia kamienia. W tym zakresie można wskazać specjalny dysk chłodzący czy dodatkowy ząb.

Szczegóły na temat konstrukcji można sprawdzić, klikając wybrany model - przy każdym z nich znajduje się specyfikacja techniczna uwzględniająca najważniejsze informacje. Charakterystyka produktów obejmuje wysokość segmentu, rodzaj dysku, a także średnicę. Dzięki temu można wybrać diamentowe tarcze do cięcia granitu 66 mm - 230 mm odpowiadające wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom pod względem technicznym. Sprawi to, że ręczna obróbka twardych kamieni będzie przebiegać komfortowo i efektywnie.

 

Bogaty asortyment narzędzi do cięcia granitu

 

Wybrane modele przystosowane są do pracy na sucho lub na mokro, a dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji z ich użyciem można uzyskać precyzyjny efekt. Warto mieć na uwadze również doskonałe parametry techniczne narzędzi, które przyczyniają się do dłuższej żywotności. Połączenie tych zalet sprawia, że piły i tarcze diamentowe do granitu 66 mm - 230 mm z naszej oferty to najlepszy wybór, jeśli chodzi o ręczną obróbkę i cięcie kamienia.

 

Specjalistyczne tarcze do cięcia granitu - Zenesis Top Diamond Tools

 

Dostępność artykułów o zróżnicowanych parametrach technicznych i średnicach umożliwia bezproblemowy wybór narzędzi dopasowanych do osobistych potrzeb i specyfiki pracy. Jeżeli jednak pojawią się wątpliwości dotyczące zakupu diamentowej tarczy do cięcia granitu 66 mm - 230 mm, służymy fachową radą. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci zyskają najlepsze akcesoria do ręcznej obróbki materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej kategorii Zenesis Top Diamond Tools. Zapewniamy dostępność kilku wariantów i możliwość wyboru średnicy akcesoriów do cięcia kamienia takich jak: tarcza o średnicy 66 mm, 85 mm, 106 mm, 115 mm, 125mm, 180 mm, 230 mm. Dzięki temu można tu zamówić narzędzia diamentowe do obróbki ręcznej granitu stanowiące odpowiedź na sprecyzowane potrzeby pod względem technicznym.

bottom of page