top of page

Tarcze diamentowe 
do obróbki granitu

Inne kategorie:

Nasza oferta w tej kategorii stanowi odpowiedź na potrzeby klientów zainteresowanych zakupem profesjonalnych narzędzi, które sprawdzą się do pracy z naturalnymi kamieniami. Można tu znaleźć tarcze do granitu 350 mm - 630 mm, a także warianty w przedziale 66 mm - 230 mm. Wszystkie artykuły diamentowe doskonale nadają się do cięcia materiału, by nadać mu pożądany kształt. Istotną kwestią jest tu efektywność prac, która powinna iść w parze z wysokim komfortem podczas ręcznej obróbki kamienia. Dlatego dbamy o wysoką jakość artykułów w ofercie Zenesis Top Diamond Tools.

 

Profesjonalna obróbka granitu z tarczami diamentowymi

 

Asortyment tej kategorii powstał na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży narzędzi do kamieniarstwa. Dzięki temu diamentowe tarcze, piły do cięcia granitu 66 mm - 230 mm i 350 mm - 630 mm doskonale sprawdzają się do ręcznej obróbki materiału. Występują w ofercie sklepu internetowego w rozmaitych wariantach i średnicach takich jak: 350 mm, 400 mm, 500 mm lub 600 mm, co umożliwia zamówienie modelu precyzyjnie dopasowanego do potrzeb pod kątem technicznym.

Warto mieć przy tym na uwadze fakt, że proponowane przez nas artykuły mogą być stosowane do cięcia w linii prostej, pod kątem, a także po łuku. Ponadto nadają się do ręcznej obróbki kamienia zarówno na sucho, jak i na mokro. Wybór odpowiedniego wariantu nie będzie problemem - piły i tarcze diamentowe do granitu 66 mm - 230 mm i 350 mm - 630 mm są szczegółowo opisane. Charakterystyka każdego produktu uwzględnienia najistotniejsze parametry, w tym rodzaj dysku, grubość i wysokość segmentu.

 

Sklep internetowy z artykułami do prac kamieniarskich

 

Prezentowane tarcze diamentowe do obróbki ręcznej granitu 66 mm - 230 mm i 350 mm - 630 mm to specjalistyczne narzędzia, które nadają się do cięcia materiałów o wysokim stopniu twardości. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu w tej kategorii i przekonania się, które modele będą najlepszym wyborem do wymagających zastosowań.

Wysoka jakość artykułów Zenesis sprawia, że bez trudu radzą sobie z cięciem niemal każdego rodzaju naturalnego kamienia. Warto osobiście przekonać się o ich niezawodnym działaniu, składając zamówienie na tarcze diamentowe do ręcznej obróbki granitu - zapraszamy!

bottom of page