top of page

Tarcze do kwarcytu i dektonu

Inne kategorie:

Solidna konstrukcja wykonana jest z niezwykle trwałych tworzyw, dzięki czemu narzędzia z tej kategorii sprawdzają się do obróbki twardych materiałów. Warto przy tym pamiętać, że diamentowe tarcze do kwarcytu i dektonu dostępne są w naszej ofercie w kilku wariantach. Można tu wybrać model w określonym rozmiarze, takim jak: 125 mm, 400 mm lub 500 mm, który dzięki odpowiednio dobranym detalom konstrukcyjnym zapewni precyzyjny efekt cięcia bez obaw o utratę walorów estetycznych. Przy wszystkich narzędziach diamentowych widnieją informacje na temat parametrów technicznych i zalecanych zastosowań. Wybrane tarcze dektonu i kwarcytu można wykorzystać także do innych materiałów, takich jak twarda ceramika lub gres.

 

Akcesoria narzędziowe do zadań specjalnych - tarcze diamentowe

 

Konstrukcja każdego produktu cechuje się wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw oraz uważnym doborem detali, takich jak kształt i rozmieszczenie segmentów. Dzięki temu piły i tarcze diamentowe do kwarcytu i dektonu 125 mm - 400 mm doskonale sprawdzają się obróbki kruchych i twardych materiałów. Stosowanie ich do cięcia kamieni to gwarancja uzyskania precyzyjnego i estetycznego efektu, dlatego cieszą się tak dużą popularnością w branży kamieniarskiej. Artykuły Zenesis to wyroby południowokoreańskiej produkcji, które wyróżnia m.in. wysoki stopień tolerancji na szybkie obroty. Dzięki temu można je wykorzystać nawet do najbardziej wymagających zadań związanych z obróbką materiałów.

Wybrane modele mogą być używane do pracy na sucho lub mokro. Ponadto proponujemy tarcze, piły diamentowe do dektonu i kwarcytu 125 mm - 400 mm przeznaczone do cięcia prosto albo pod kątem 45 stopni, co umożliwia bezproblemowe osiągnięcie zamierzonego efektu i gwarantuje wysoki komfort korzystania z narzędzi.

 

Doskonała jakość tarcz diamentowych do cięcia kamieni

 

Przykładamy dużą wagę do tego, by dostarczać naszym klientom niezawodne rozwiązania przeznaczone do prac kamieniarskich. Dlatego nasza oferta zawiera przede wszystkim wysokiej jakości artykuły renomowanej marki Zenesis i została stworzona na podstawie naszej doskonałej znajomości branży. Dzięki temu, wybierając diamentowe tarcze do dektonu 125 mm - 400 mm oraz warianty do kwarcytu i innych materiałów, można mieć pewność, że będzie to najlepszy wybór.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów dostępnych przy każdym z narzędzi. Na dodatkowe pytania chętnie odpowiedzą nasi pracownicy po kontakcie telefonicznym, by pomóc w wyborze odpowiednich artykułów do cięcia twardych materiałów. Poznaj już dziś wszystkie walory diamentowych tarcz do dektonu i kwarcytu z naszej oferty.

bottom of page