top of page

Targi Stone w Poznaniu

Zaktualizowano: 25 kwi
Powrót na stoisko targów kamieniarskich po kilku latach przerwy okazał się strzałem w dziesiątkę. Już w pierwszych minutach od otwarcia hali, przekonaliśmy się, że warto było zaryzykować i zaprezentować naszą ofertę narzędzi diamentowych do obróbki kamienia, takich jak tarcze, rzepy polerskie, wiertła wiertła diamentowe czy liny do cięcia kamienia.


Dzięki zaangażowaniu naszych lojalnych odbiorców hurtowych, marka Zenesis, której jesteśmy przedstawicielem, wyrobiła sobie w ciągu ostatnich lat dobrą renomę. Byliśmy zaskoczeni, ilu kamieniarzy już przetestowało nasze narzędzia diamentowe i ilu z nich jest zainteresowanych przetestowaniem nowych modeli tarcz.


Wartościowe kontakty, jakie udało nam się nawiązać podczas targów, umocniły naszą pozycję na rynku narzędzi diamentowych do obróbki kamienia. Naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszych produktów, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom rynku i rosnącej konkurencji w branży kamieniarskiej.


Cieszymy się z zainteresowania, jakie wywołaliśmy wśród kamieniarzy i jesteśmy przekonani, że nasza oferta narzędzi diamentowych do obróbki kamienia, w tym tarcz do cięcia kamienia marki Zenesis, sprosta ich oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i do rozpoczęcia z nami współpracy. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.Targi Stone 2023
31 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page