top of page

Zenesis, ofertaTarcze diamentowe do kamienia


Tarcze diamentowe to narzędzia niezbędne w obróbce kamienia. Dzięki nim możliwe jest dokładne cięcie, szlifowanie i polerowanie kamienia, a także inne prace związane z obróbką tego materiału. Zenesis to marka, która oferuje wysokiej jakości tarcze diamentowe do kamienia, w tym tarcze do cięcia granitu, tarcze do polerowania kamienia oraz wiele innych narzędzi. W tym artykule omówimy, jak Zenesis pomaga w precyzyjnym cięciu granitu i polerowaniu kamienia.


Tarcze diamentowe do cięcia granitu


Granit to twardy i trwały materiał, który wymaga specjalnych narzędzi do cięcia. Tarcze diamentowe to jedne z nielicznych narzędzi, które radzą sobie z cięciem granitu. Zenesis oferuje tarcze diamentowe do cięcia granitu o różnych rozmiarach i parametrach, takie jak średnica, liczba i rozmiar diamentów, grubość itp. Dzięki temu, jako profesjonalista możesz dobrać tarcze do konkretnej pracy, uzyskując najlepsze wyniki przy minimalnym zużyciu narzędzia.


Tarcze 66 mm - 230 mm: Tarcze do granitu 66 mm - 230 mm | Zenesis Stone (zenesis-stone.com)


Tarcze 350 mm - 630 mm: Tarcze do granitu 350 mm - 630 mm | Zenesis Stone (zenesis-stone.com)Tarcze do polerowania kamienia


Polerowanie kamienia to kolejna ważna operacja w obróbce kamienia. Aby uzyskać połysk i gładkość powierzchni kamienia, konieczne jest użycie odpowiednich narzędzi, w tym tarcz diamentowych do polerowania kamienia. Zenesis oferuje tarcze do polerowania kamienia, które pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości powierzchni. Tarcze te są dostępne w różnych rozmiarach i parametrach, aby można było dobrać je do konkretnej pracy.


Rzepy do polerowania: Rzepy polerskie | Zenesis Stone (zenesis-stone.com)Wiertła do granitu


Wiertła diamentowe to kolejne narzędzia, które są niezbędne w obróbce granitu. Dzięki nim można wykonać otwory o różnych rozmiarach i kształtach, bez uszkodzenia kamienia. Zenesis oferuje wiertła diamentowe do granitu, które są dostępne w różnych rozmiarach i parametrach, aby można było dobrać je do konkretnej pracy.


Wiertła diamentowe: Wiertła diamentowe | Zenesis Stone (zenesis-stone.com)Tarcze diamentowe Zenesis - wysoka jakość i precyzja

Tarcze diamentowe Zenesis to narzędzia najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką precyzją i trwałością. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i materiałów, Zenesis oferuje narzędzia, które pozwalają na uzyskanie najlepszych wyników przy minimalnym zużyciu narzędzia.


Dlaczego właśnie Zenesis?

  • Pozycjonowany diament w segmentach tarcz Zenesis zapewnia równomierne zużycie części roboczej do samego końca.

  • Tolerancja na szybkie obroty oraz przyspieszony posuw znacząco skraca czas całkowitej obróbki najcięższych materiałów.

  • Wysokiej jakości segment gwarantuje precyzyjne, wręcz laserowe cięcie kamienia, co skutkuje brakiem konieczności dalszego poprawiania obrabianego materiału, co przekłada się na wyraźną oszczędność czasu, wody oraz środków finansowych.

  • Wyciszane dyski tarcz zapewniają wysoki komfort pracy.

  • Powtarzalność wyprodukowanych modeli, gwarantowana przez lidera w światowej produkcji narzędzi diamentowych.

  • Duży wybór i różnorodność modeli marki Zenesis, pozwala na dobór odpowiednich narzędzi do cięcia różnego rodzaju materiału, takiego jak: granit, marmur, kwarcyt naturalny.


2 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page